EESTI   |  ENGLISH

Organisatsioonist

Sa oled siin

Eesti Ortopeedia Selts (kuni 11.2018 Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Selts, lühendina esialgu jätkuvalt varasemast tuntud ETOS) on Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni kuuluv ortopeedide ühendus.

ETOS-e eesmärgid on ortopeedia eriala arendamine, omavahelise koostöö ja suhtlemise edendamine ning kvalifikatsiooni tõstmine. ETOS-e eelkäija, Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Teaduslik Selts asutati aastal 1976.

ETOS-el on 2018. aasta IV kvartali seisuga 126 liiget ja 9 auliiget. ETOS-e sõsarseltsideks on Eesti AO Alumni Selts, Eesti Artroskoopia ja Sporditraumatoloogia Selts, Eesti Artroplastika Selts ja Eesti Käekirurgia Selts. ETOS kuulub Euroopa Ortopeedide Seltside Föderatsiooni (EFORT) ja Põhjamaade Ortopeedide Föderatsiooni (NOF) ning teeb koostööd mitmete teiste rahvusvaheliste organisatsioonidega nagu Ameerika Ortopeedide Akadeemia (AAOS), Rahvusvaheline Ortopeedia ja Traumatoloogia Ühing (SICOT) ning Euroopa Sporditraumatoloogia, Põlvekirurgia ja Artroskoopia Ühing (ESSKA).

KONTAKT


Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Selts

Ravi 18
10138 Tallinn

Telefon: +372 6207113
E-post: ortopeedia[at]ortopeedia.ee

Kontakt

Eesti Ortopeedia Selts

Ravi 18
10138 Tallinn

Reg. nr. 80119672
Telefon: +372 6207113
E-post: ortopeedia[at]ortopeedia.ee

ETOS

Eesti Ortopeedia Selts on Eesti Kirurgide Assotsiatsiooni kuuluv ortopeedide ühendus. ETOS-e eesmärgid on ortopeedia eriala arendamine, omavahelise koostöö ja suhtlemise edendamine ning kvalifikatsiooni tõstmine.