• Oct 27, 17
  • marju
  • 0 Comments

Käimas on registreerimine 17.11. Ida-Virumaal Jõhvi kontserdimajas ja Ida-Viru Keskhaigla uues aktiivravikorpuses toimuvale Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi ja Eesti Ortopeediaõdede Seltsi ühisele sügisesele üldkoosolekule.

Registreerimiseks palun täita alltoodud vorm hiljemalt 31.10.2017. Nii jõuame üritusele korraldada bussitranspordi Tallinnast ja Tartust. 

Registreerimisvorm asub aadressil https://goo.gl/forms/rgKthTGyofjIowbU2

 

Üldkoosolekul vaatame seekord sissepoole - ettekannetega esinevad ortopeedilist abi pakkuvate tervishoiuasutuste esindajad. Oodata on palju praktilist teavet selle kohta, kus ja mida tehakse ning kuidas patsienti vajadusel ravile suunata. Ühtlasi on plaanis tutvuda Ida-Viru Keskhaigla uue aktiivravikorpusega. 

 

Arstidelt (nii tööealistelt tohtritelt, pensionäridelt, residentidelt kui doktorantidelt) küsime sügisesel üritusel osalemise eest sümboolse tasu - 10 eurot. Osalustasu palume kanda Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi (ETOS) arveldusarvele EE092200221010085852, märkides selgitusse, kelle ja mille eest makstakse. 

Õdede osalustasu on 5 eurot. Selle kogumisega tegeleb Eesti Ortopeediaõdede Selts. Palume õdedel ETOS-e arvele raha mitte kanda. 

Osalustasu sisaldab transporti, kui seda vaja on, Tallinnast või Tartust Jõhvi ja tagasi ning toitlustamist kohapeal. 

Ürituse täpse ajakava edastame ürituse lähenedes, orienteeruv ürituse algus on kell 13.