• Dec 14, 16
  • marju
  • 0 Comments

ETOS-e 40. juubelit tähistame Tartus Eesti Rahva Muuseumis 19.-20. jaanuaril. Nüüd on viimaks registreerimine avatud. Registreerimiseks palun täita vorm järgneval lingil: https://goo.gl/forms/VsqADmQPf072ETYs1

Registreerimistasu, mis ETOS-e liikmetele on 70 eurot, mitteliikmetele 100 eurot ja õdedele, pensioneerunud ortopeedidele ja residentidele 40 eurot, sisaldab kohvipause, lõunasööki, õhtust pidu, kuid ei sisalda ööbimist. 
100-le kiiremale on korraldatud giidiga ekskursioon Eesti Rahva Muuseumis: 50-le soovijale neljapäeval pärast konverentsiprogrammi/enne pidu ja 50-le reedel enne konverentsiprogrammi. Kõikidele konverentsil osalejatele on tagatud prii pääs Eesti Rahva Muuseumisse ühel kahest konverentsipäevast. 

Konverentsile registreerimisega koos on võimalik ette tellida ka konverentsiks värskelt trükipressi alt väljuvat meie ortopeedia ajalugu ja tänapäeva käsitlevat raamatut "Eesti ortopeedia lugu". Info ette tellimise kohta leiate ülaltoodud lingilt.

Osavõtu ja ette tellitud raamatu eest tasuda Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi arveldusarvele EE092200221010085852, märkides selgitusse, kelle ja mille eest makstakse (nt Robert Kont, osavõtutasu ja raamat).